خدمات ما

خدمات نوین این شرکت

ارسال بار مسافری

این شرکت نماینده رسمی ایرلاینهای معتبری در ایران میباشد و دفاتر این شرکت درقسمت فریت مسافری فرودگاه امام خمینی قادر به ارائه سرویس کامل فریت بار مسافری به مسافرین گرامی می باشند. حمل کالای شما به بندر و یا فرودگاه و انجام امور گمرکی بر عهده ما میباشد.

حمل هوايی

خدمات حمل بار هوایی این امکان را فراهم آورده که کالای وارداتی و یا صادراتی شما از هرکشور جهان با بهره مندی از سرویس کارگو و توسط تیم مجرب و متخصصین حمل هوایی انجام و در کوتاه ترین زمان تحویل گردد.دریافت از درب محل فرستنده و تحویل به درب محل گیرنده.


بسته بندی کالا

بسته بندی اصولی و کم هزینه از نکات مهم و کلیدی در امر صادرات هوایی و مهاجرت به شمار آمده و نیازمند توجه می باشد ، شرکت آرین تجارت پارسیان با بهرگیری از نیروهای متخصص دربخش بسته بندی انواع کالا، بسته بندی کالای خطرناک، بسته بندی لوازم منزل یا کالای تجاری شما، سالم رسیدن محموله ی شما را تضمین مینماید.

ترخیص کالای وارداتی

اگر قصد تجارت با کشور های خارجی اعم از چین، کره، ایالات متحده عربی و سایر کشور های آمریکایی و اروپایی را دارید شرکت آرین تجارت پارسیان با ارائه تخصصی ترین حمل هوایی، دریایی، زمینی کالای شما از تحویل درب کارخانه تا تحویل در گمرکات فرودگاه بین المللی داخلی و یا ترخیص کالای شما و حمل آن تا درب منزل یا کارخانه شما در کنار شما بوده و شما را به رساندن اهداف تجاریتان یاری میرساند.
 

تعرفه ها و قوانین خاص گمرکی و هواپیمایی

قوانین صادراتی و وارداتی PDF, 12 MB DOWNLOAD
قوانین گمرکی PDF, 5 MB DOWNLOAD
قوانین کالای خطرناک PDF, 3 MB DOWNLOAD

خدمات ما گسترده تر از آنیست که فکر میکنید

با امکانات و خدمات این شرکت بیشتر آشنا شوید

 
مشاوره رایگان
Connect us